10
Terug naar projecten

Klimatisering CNC-hal Pillen Group

Met onze passie voor luchttechniek hebben wij voor Pillen Group een passende luchttechnische oplossing ontworpen voor de verwarming, koeling en continue luchtverversing van de CNC-productiehal.

1
Duurzame en comfortabele productiehal

Koelen en energie terugwinnen

Pillen Group is actief in de maakindustrie en gespecialiseerd in het bewerken van metaal. Met hun passie voor vakmanschap en techniek is Pillen Group het aanspreekpunt voor de complete ontwikkeling, productie en assemblage & montage voor de product(en) van tal van bedrijven wereldwijd.

Met ónze passie voor luchttechniek hebben wij voor Pillen Group een passende luchttechnische oplossing ontworpen. De luchtbehandelingskast zorgt voor continue luchtverversing op basis van warmte- dan wel koude terugwinning.

Met de wisselaar die gebruikt wordt voor de koude- en warmte terugwinning is het bovendien uitstekend mogelijk om indirect adiabatische koeling toe te passen. Hierdoor kan het aandeel mechanische koeling verlaagd worden. Het aandeel verse lucht wordt tochtvrij ingebracht met airsocks,

Het grote voordeel van dit concept

  • Een hoge constante luchtkwaliteit, het hele jaar door
  • Lagere gebruikskosten op koelvermogen door het toevoegen van indirect adiabatische koeling
  • Lagere gebruikskosten op verwarmingsvermogen door warmteterugwinning en duurzame verwarming
  • Subsidiabele onderdelen voor EIA subsidie

Kortom een duurzamer concept met een hoger belevingsniveau voor de mensen.

10

Laat onze experts u adviseren

Ontdek hoe LUTEC uw productie 
weer laat ademen